خطا
  • قالبی برای نمایش موجود نیست . لطفا با سرپرست سایت تماس بگیرید

جوانسازی پوست چهره ( صورت )

جوانسازی چهره

سال ها از پی هم می گذرند سعی کنیم خطوط بر رخ ما ننشیند!!!!

 

 

 

 

جوانسازی  صورت با دستگاه پیشرفتهNew Midas  ( میداس )

این دستگاه از طریق ایجاد امواج رادیویی و تابش آنها به موضع مورد نظر موجب گرم شدن نواحی زیرین پوست و نهایتا بهبود عملکرد کلاژن سازی می شود،فرایند مذکور نهایتا و در دراز مدت باعث افزایش قوام ، کیفیت و حالت ارتجاعی پوست می گردد ، منافذ باز را می بندد و چروک های ریز را از صورت شما محو می کند . به عبارت علمی تر میداس باعث افزایش دما تا 65 + در ناحیه درم پوست می گردد اما از طریق سیستم خنک کننده قوی سطح پوست را تا 5-  سرد می کند و  از این طریق مانع سوختگی سطح پوست می شود، همان گونه که قبلا نیز ذکر گردید عملکرد کلاژن سازی در پوست تحریک شده و نشاط و شادمانی پوست شما را به ارمغان می آورد. از کاربرد های دیگر این دستگاه ایجاد لاغری موضعی می باشد که در مقاله لاغری موضعی در وب سایت به تفصیل بدان پرداخته شده است.

 

کابرد های New Midas

·        رفع چربیهای موضعی

·        کمک به درمان سلولیت

·        لیفت پوست

·        جوانسازی

·        کاهش چین و چروک

·        افزایش زیبایی پوست و درمان منافذ پوست

·        روش کمک درمانی رفع اسکارها

·        روش کمک درمانی رفع آکنه

·        روش کمک درمانی استرچ مارکها

·        روش کمک درمانی استریا

 

جوانسازی از طریق مزوتراپی(Mesotherapy)

 

متد مزوتراپی (Mesotherapy) یکی از روشهای نوینی ست، که در آن، از طریق شیوه های غیر جراحی و تنها با تزریق  دارو با دوز کم، اما در جلسات مکرر سعی می شود اهداف مختلف درمانی تحقق یابد.لازم به ذکر است این روش را می توان جهت جوانسازی صورت به کار برد.

 

در این روش داروهای مناسب به قسمت زیرین پوست تزریق می گردد و از این طریق به رفع چین و چروک ، و جوانسازی صورت پرداخته می شود.

 

جوانسازی از طریق بوتاکس ( Botox )

 

 

در این روش از طریق تزریق بوتاکس ،که عملکرد ماهیچه های صورت به صورت موقت متوقف می شود یا به عبارتی برای مدتی به خواب میروند در نتیجه ماهیچه ها از حالت انقباض خارج شده و پیشانی شما صاف و یکدست می شود.جهت اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله بوتاکس در وب سایت مراجعه فرمایید.