مرکز پزشکی زیبایی لیزر و لاغری نشاط - قوانین و مقررات

کلینیک نشاط

آدرس ایمیل نشاط

 

1- مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج شده توسط کاربران به عهده خود اشخاص است و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد و فقط در قبال اطلاعات درج شده توسط خود مسئول است.

2- تمام مطالب ارسال شده روی سایت عمومی هستند و همه کاربران حق مشاهده و استفاده از آنها را دارند. اما بدیهی است سایت حق دارد مطالبی که توسط کابران ثبت می شود و درج آنها خلاف مقررات جمهوری اسلامی ایران است را حذف کند.

3- خریداران امکان خرید از سایت را به صورت آفلاین و آنلاین خواهند داشت ولی در صورت عدم اطلاع دهی از خرید و ثبت نوبت به وسیله ،برقراری تماس تلفنی با پذیرش کلینیک ، سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال بازپرداخت مبالغ پرداختی از سوی کاربران و یا ثبت نوبت مراجعه برای آنها نخواهد داشت.

4- علامت تجاری نشاط24 متعلق به سایت است و هرگونه استفاده از آن بدون اجازه کتبی سایت خلاف و قابل پیگیری قضایی است.

5- کلینیک در قبال درخواست های کاربران که "مغایر با" و یا "اضافه بر" اطلاعات درج شده در سایت است مسئولیتی ندارد.

6- کابران موظف هستند در هنگام پذیرش توسط کلینیک اطلاعات شخص خریدار را به صورت کامل به اطلاع مسئول پذیرش برسانند و احراز هویت ایشان از این طریق خواهد بود.

7- فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.

8- مفاد قوانین و مقرارت فوق الاشاره امکان تغییر در طول زمان را خواهند داشت و بسته به زمانی که کاربران از مزایای سایت بهره مند می شوند قوانین درج شده در زمان استفاده  نافذ خواهد بود.

به اشتراک بگذارید