مرکز پزشکی زیبایی لیزر و لاغری نشاط - لیفت نخی صورت

کلینیک نشاط

آدرس ایمیل نشاط

 

لیفت نخی صورت

لیفت نخ و جوانسازی صورت

این روش باعث جوان‌سازی، ترمیم و بهتر شدن ساختار و بافت‌های پوستی می‌شود و نتایج آن بسیار شبیه جراحی بالا کشیدن پوست صورت است با این تفاوت که در این عمل نیازی به جراحی نیست. در این روش از نخ‌های مخصوصی استفاده شده که با سوزن‌های بسیار ریزی وارد پوست می‌شود تا بافت‌ها و عضلات را بالا کشیده و ساختار پوست را ترمیم کند.
برای انجام این جراحی از دو نوع نخ مخصوص جراحی استفاده می‌شود. نخ‌های مورد استفاده در این روش از جنس پلی دی اکسان قابل جذب یا PDO هستند از این جنس نخ  در جراحی های داخلی و قلب و عروق از قبل مورد استفاده قرار میگرفته. تحقیقات نشان داده این نخ  باعث تحریک فرآیند تولید کلاژن تازه در پوست می‌شود. از سوی دیگر می‌تواند به ترکیب الاستین و اسید هیالورونیک در پوست کمک کرده که هر دوی اینها برای جوانی و شادابی پوست بسیار مفیدند.
در این روش، نخ‌های از جنس PDO با استفاده از سوزن‌های بسیار ریز وارد پوست می‌شود. بر اساس نوع ناحیه‌ای که باید ترمیم شود، سوزن به داخل پوست، چربی‌های زیرپوستی و یا عضلات وارد می‌شود. بخش بالاکشیده شده بلافاصله بعد از عمل قابل رؤیت خواهد بود، با این حال نتایج اصلی عمل تا چند روز و چند هفته بعد از تحریک تولید کلاژن تازه توسط PDO بیشتر خود را نشان می‌دهد. در واقع بافت کلی پوست تقویت شده و ضخیم‌تر و سفت‌تر می‌شود و خط و خطوط ریز و چروک‌ها هم از بین میرود. نخ‌ها هم در یک بازه شش تا هشت ماهه، جذب پوست شده و نتایج این عمل هم تا دو سال دوام خواهد داشت.
ممکن است بعد از عمل روی پوست کبودی رخ دهد. میزان کبودی نه تنها بسته به محل مورد درمان فرق میکند، بلکه در بیماران مختلف هم متفاوت است.


به اشتراک بگذارید