مرکز پزشکی زیبایی لیزر و لاغری نشاط - نه کلید طلایی برای داشتن بدنی زیبا و جذاب

کلینیک نشاط

آدرس ایمیل نشاط

 

نه کلید طلایی برای داشتن بدنی زیبا و جذاب

داشتن یک اندام متناسب مهم ترین فاکتور زیبایی به شمار می آید و افراد بسیاری هستند که به دنبال دست یابی به این معجزه هستند! روش های داشتن یک بدن زیبا نیازمند صرف هزینه هایی گزاف است. روش هایی وجود دارند که با استفاده از آنها قادر خواهید بود تا به اندامی زیبا دست پیدا کنید. در ادامه با دکتر سلام همراه باشید.

 

هر دختری می خواهد زیبا و جذاب باشد. لازم نیست پول زیادی برای خرید محصولات زیبایی خرج کنید، روش های مراقبت از بدن در خانه به شما کمک می کند.
ما می خواهیم ۹ راز فوق العاده ساده که زیبایی را به شما هدیه می دهد را معرفی کنیم که علاوه بر مراقبت از بدن بتوانید در زمان و پول خود صرفه جویی کنید.

۱- کاهش تورم صورت

 

یک راه حل برای مراقبت از بدن در برابر التهاب آب نمک است که کمک می کند تا ورم صورت کاهش پیدا کند و صورت شما تازه و زیبا به نظر برسد.

نمک را در آب حل کنید (محلول باید کاملا غلیظ باشد)، حوله را در محلول خیس کنید و آن را به مدت ۱۰ دقیقه روی صورت خود قرار دهید

۲- برجسته کردن لب ها

 

می توانید حجم لب ها را با یک روغن و یک مسواک افزایش دهید. هر نوع روغن آرایشی را به لب های خود بمالید، مثل روغن هلو، روغن بادام یا روغن معمولی لب. سپس مسواک نرم را بردارید و به مدت ۱ دقیقه به آرامی بر روی لب های خود بکشید.

شفافیت پوست درمان سیاهی دور چشم بدن زیبا اندام زیبا افزایش حجم لب‌ از بین بردن جوش

۳- درخشان کردن پوست

 

یکی از روش های مراقبت از بدن این است که از روغن زیتون برای درخشان و مرطوب کردن پوست خود استفاده کنید.

ماساژ صورت با روغن زیتون کمک می کند تا پوست شما تمیز، نرم، صاف و درخشان شود. ابتدا صورت خود را بخور دهید، سپس روغن زیتون را به مدت ۷ دقیقه روی صورت ماساژ دهید. برای اینکه بهتر نتیجه بگیرید، هر ۴-۵ روز یک بار این کار را تکرار کنید.

۴- از بین بردن جوش و آکنه

 

عسل ماده ای شفا بخش است و در بسیاری از موارد  مراقبت از بدن استفاده می شود. عسل می تواند باعث کاهش التهاب و از بین بردن آکنه شود. اگر قبل از یک دیدار یا یک جلسه مهم، یک جوش بر روی صورتتان به وجود آمده باشد، راهی سریع برای خلاص شدن از شر آن وجود دارد.
مقداری عسل را روی آن بمالید و اجازه دهید ۱۵ دقیقه روی آن بماند. سپس آن را با آب گرم بشویید. این روش به شما کمک می کند که اندازه جوش را کاهش دهید و آن را به اندازه ای برسانید که به راحتی بتوانید با آرایش آن را مخفی کنید.

۵- راه دیگر برای از بین بردن التهاب صورت و جوش

 

راه دیگری برای خلاص شدن از شر این جوش های مزاحم و کاهش التهاب روی صورت، استفاده از قطره چشم است. یک پد پنبه  را با قطره چشمی (که برای کاهش قرمزی چشم استفاده می شود) خیس کنید ، و آن را برای ۳-۵ دقیقه در فریزر قرار دهید.
سپس به آرامی پد پنبه را در روی ناحیه ملتهب (روی جوش) فشار دهید . جوش به مرور به حالت تقریبا غیر قابل تشخیص تبدیل می شود.

۶- از بین بردن موهای زیر پوستی

 

برای مراقبت از بدن خود بهتر است موهای زیر پوستی را از بین ببرید. جوش شیرین می تواند کمک کند تا از شر موهای زیرپوستی راحت شوید، درست کردن این اسکراب بدن در خانه بسیار آسان است.
در یک کاسه کوچک، ۱ قاشق چای خوری جوش شیرین، ۱ قاشق چای خوری بلغور جو دوسر و ۱ قاشق غذا خوری آب را مخلوط کنید. آن را خوب هم بزنید تا زمانی که یک خمیر غلیظ به دست اورید. مخلوط را روی پوست بمالید و اجازه دهید ۵ دقیقه بماند. سپس با آب گرم آن را بشویید.

شفافیت پوست درمان سیاهی دور چشم بدن زیبا اندام زیبا افزایش حجم لب‌ از بین بردن جوش

۷-  کاهش سیاهی دور چشم و گودی زیر چشم

 

استفاده از جوش شیرین برای کاهش حلقه های تیره و گودی زیر چشم بسیار موثر است.

یک قاشق چای خوری جوش شیرین را به یک لیوان آب گرم یا چای اضافه کنید و خوب هم بزنید. یک پد پنبه را در این مخلوط خیس کنید و سپس آن را زیر چشم خود بمالید. ۱۰-۱۵ دقیقه صبر کنید، سپس آن را بشویید و از یک کرم مرطوب استفاده کنید. هر روز این روش را تکرار کنید،  به زودی نتایج مثبت آن را خواهید دید.


به اشتراک بگذارید